Kategorie
codzienna szarość, czyli życie zwykłej nastolatki Okazjonalnie

Brawo żółto-niebiescy chłopcy! Mamy puchar!

Witajcie
Na wstępie muszę nadmienić, że nie jestem wielką fanką futbolu, interesuję się o tyle o ile, nie mniej jednak dziś odczuwam radość tak jak wielu kibiców z moich stron. Nasza drużyna – Arka Gdynia dziś chwile przed 19 zdobyła puchar Polski, wygrywając z Lechem Poznań. Ten puchar jest drugim w historii żółto-niebieskich. Pierwszy gdyńscy piłkarze zdobyli w 1979 roku, a więc jak nie trudno odbliczyć na powtórke tego wydarzenia musieliśmy czekać 38 lat, ale radość po tym jest tylko jeszcze większa. Szczęście, euforia, a przed rozpoczęciem meczu nawet przekonanie, że nasza drużyna zostanie pokonana, to zapewne myślał każdy, choć miał w sobie tlącą się iskrę nadziei na to, że może jednak będzie inaczej.
„Żółte jest Słońce,
Niebieskie niebo.
To właśnie barwy klubu naszego.”

Witajcie
Na wstępie muszę nadmienić, że nie jestem wielką fanką futbolu, interesuję się o tyle o ile, nie mniej jednak dziś odczuwam radość tak jak wielu kibiców z moich stron. Nasza drużyna – Arka Gdynia dziś chwile przed 19 zdobyła puchar Polski, wygrywając z Lechem Poznań. Ten puchar jest drugim w historii żółto-niebieskich. Pierwszy gdyńscy piłkarze zdobyli w 1979 roku, a więc jak nie trudno odbliczyć na powtórke tego wydarzenia musieliśmy czekać 38 lat, ale radość po tym jest tylko jeszcze większa. Szczęście, euforia, a przed rozpoczęciem meczu nawet przekonanie, że nasza drużyna zostanie pokonana, to zapewne myślał każdy, choć miał w sobie tlącą się iskrę nadziei na to, że może jednak będzie inaczej.
"Żółte jest Słońce,
Niebieskie niebo.
To właśnie barwy klubu naszego."
Przepraszam za chaotyczny wpis z gramatycznymi potknięciami, ale i ja, osoba która specjalnie się tematyką piłki
nożnej nie interesuję, teraz również się cieszę z tego nieprawdopodobnego zwycięstwa mojej drużyny, że specjalnie nie zastanawiam się nad gramatyczną składnią zdań i przepraszam też za wszelkie popełnione literówki. Zniewaga wymagająca krwi na profilu humanistycznym z rozszerzonym polskim. Hehehehehe.

Mile spędzonej reszty weekendu majowego
Pozdrawiam
Magda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *